Kanapka piękności

Pisząc dla Was przepis na tę kanapkę, jedną z moich ulubionych zresztą, przyszła mi do głowy kolejna opowieść, która będzie Wam tak przydatna, jak funkcja drzemki w alarmie przeciwpożarowym. Zachęcam do przygotowania tej przekąski oraz przeczytania kolejnych mądrości inaczej. 

Składniki

  • Bułeczka z ziaren z tego przepisu
  • 1 upieczony burak
  • 2 łyżeczki sera koziego (może być również pleśniowy)
  • pokruszone orzechy włoskie
  • garść rukoli

Wykonanie

Tu wstęp jest od razu i środkiem i finałem!

Bułeczkę przecinamy i smarujemy serem kozim wymieszanym z orzechami. Posypujemy rukolą, układamy plasterki buraka i wcinamy.

Proste, wiem. Ale bardzo smaczne. I opowieść jest przynajmniej.

Fitkulinarnie
Pani Marchewka, bardziej świadoma, dbająca o siebie i innych. Gotuję od zawsze, jest to moja wielka pasja, więc postanowiłam podzielić się z Wami sprawdzonymi recepturami na pyszne, ale jednocześnie zdrowe dania. Znajduję balans pomiędzy smakiem, a odchudzaniem potraw. Przed Wami zbiór przepisów, fit- porad, ale również mądrości inaczej oraz opowieści dziwnej treści. Zapraszam do wspólnej wycieczki przez zdrowe dania okraszone dużą dawką humoru!

Opowieści dziwnej treści Pani Marchewki

Kanapka jest taką kopalną zdrowych składników, iż jak nic pomoże Wam w zachowaniu olśniewającej urody na lata. I teraz taka refleksja do czego można ją wykorzystać. Tę urodę w sensie. Otóż np. do tańca godowego. Owa czynność w wykonaniu kobiety jest pełna ukrytych gestów, zawadiackich uśmiechów, oblizywania ust, nasuwania buta na piętę czy kompulsywnego przerzucania fryzury. Swoją drogą – obserwując tego typu wygibasy mam wrażenie, że w miejscu, w którym pojawia się samiec, nawet średnio przystojny, grono samic dostaje ogłupienia. Sama nieraz byłam babą, która sprawiała wrażenie osoby z aktywną wszawicą – tak zamaszyście zamiatałam na wszystkie strony fryzurą, iż z perspektywy czasu dziwię się, że obiekt mych westchnień nie poradził mi wizyty u trychologa, która to winna ulżyć memu cierpieniu. Mój nachalny uśmiech powodował natomiast, iż wyglądałam jak wielbłąd z zapaleniem dziąseł. 

Ale dzięki tej kanapce nie grozi Wam żadna plaga urodowa – to samo zdrowie, więc jedzcie śmiało i będziecie błyszczeć przy każdym tańcu godowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *